Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096)

Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096)
Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096) Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096) Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096) Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096) Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096) Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096) Gotické vysoké boty s manžetou (model č. 1096)


POZOR!

K objednávce přiložte, prosím, obrys chodidla. Ten vytvoříte tak, že si v ponožce stoupnete na list papíru a tužkou kolmo k podložce obkreslíte chodidlo. Vzniklou stopu ještě změřte (šířku a délku) a tyto míry zakreslete k obrysu a naskenujte. Obrys lze vložit přímo do tohoto formuláře dole. Na ilustračním obrázku vidíte, kde změřit výšku a obvod.

Výrobce: Sedlář Mates
Kód produktu: 1096
Skladová dostupnost: Lhůta bude upřesněna
Cena: 5 500,00 Kč

Vyplňte prosím tato pole:


Obvod 1:

Obvod 2:

Obvod 3:

Obvod 4:

Obvod 5:

Výška 1:

Výška 2:

Výška 3:

* Konfekční velikost:

Obrys chodidla:

Další soubor:

Barva:

Poznámka:

Množství:     - NEBO -  
Přidat ke srovnání

Vysoké gotické boty s delší špičkou jsou šité z pevné kůže na stroji. Manžeta je zdobená ražením s motivem kříže. Barevná kombinace může být  kontrastní ve dvou barvách nebo odlišných odstínech. Svršek boty je vytvarovaný na kopytě a opatřebý koženými podrážkami. Podrážky jsou ještě podlepené tenkou vrstvou gumy.Zapínání je vypodložené měkkou kůží.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Contact
Jméno:


E-mail:


Dotaz:


Zde opište kód:


© 2004 - 2024 Aztec Graphic